IMG 1521 resize

Povodom Dječije nedjelje, u ponedjeljak 02. 10. 2017. godine, Gradska biblioteka i čitaonica Kotor ugostila je prvake Osnovne škole „Njegoš“ sa Benova. Učenici su učestvovali u jednočasovnoj radionici na temu „Bajke“. Tom prilikom podsjetili su se najpopularnijih bajki, učestvovali u interpretaciji istih, a najodvažniji su bili spremni da izađu pred publiku i sami ispričaju bajku. Radionicu je vodila profesorica književnosti i bibliotekarka Gradske biblioteke, Aleksandra Tomović.
Ovom prilikom, Gradska biblioteka je prvacima uručila članske karte na osnovu kojih mogu besplatno koristiti fond naše biblioteke i od malih nogu se upoznavati i družiti sa knjigama.

• IMG_1519_resize
  • IMG_1520_resize