IMG 1303

U petak, 18. marta 2016. godine u čitaonici Gradske biblioteke Kulturnog centra Nikola Đurković održana je sedma od planiranih osam edukativno−kreativnih radionica objedinjenih naslovom Knjiga bez tajni−pravimo knjigu.

Ovog petka viša bibliotekarka Jasmina Bajo polaznicima radionice objasnila je  ulogu urednika u stvaranju knjige. Urednik donosi sve važne odluke u vezi sa knjigom, planira njen sadržaj, planira i nadgleda sve aktivnosti za njeno objavljivanje. Tako su i naši drugari odlučili koji će biti naslov njihove knjige, kako će izgledati naslovna strana i autorski registar, te još jednom pokazali svoju kreativnost. Čitaonica Gradske biblioteke i ovog petka bila je mjesto učenja i zabave.

• IMG_1297
  • IMG_1298