Image00002

U organizaciji Gradske biblioteke i čitaonice / Kulturnog centra Nikola Đurković u petak, 4. marta 2016. godine, održana je peta od planiranih osam edukativno–kreativnih radionica objedinjenih naslovom Knjiga bez tajni–pravimo knjigu.

Književnica za djecu Dragana Kršenković Brković predstavila je polaznicima radionice roman Muzičar sa cilindrom i cvetom na reveru. Inspirisani dogodovštinama djevojčice Sanje i muzičara koji je zapravo lik knjige koju je maštovita djevojčica dobila za rođendan, naši drugari su u razgovoru sa autorkom naučili kako da oblikuju i iskažu svoje misli i zavole čaroban svijet knjige.

Na kraju druženja književnica im je pročitala neobjavljenu priču Tajna moje tajne.

• Image00001
  • Image00002