Gradska biblioteka i čitaonica Kotor je i ove godine bila učesnik PARKING DANA, događaja koji se održava jednomgodišnje širom svijeta. Kao što i priliči ovoj instituciji sugrađani, posebno oni mlađi, pozivani su da više čitaju, a za dodatni motiv trebalo je da posluži članarina gratis. NVO Alternativa je ukazivala na mogućnost da kruzeri budu dislocirani iz Kotora, a u tom cilju aktivisti su dijelili flajere sa upozorenjem da će se to navodno dogoditi zbog gašenja brodogradilišta u Bijeloj i otvaranja marine sa vezom za kruzere. Prilog manifestaciji dali su i: kotorski frizeri, Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje Vida Matjan, Dom zdravlja, Crveni krst, Feštine mažoretke, Šah klub Kotor, Eko centar Delfin, Fakultet za pomorstvo, Gimnazija, Alterenergy, Streličarski klub Kotor...

• Image00001
  • Image00002