Gradska biblioteka i čitaonica Kotor počela je ukrašavanje svojih prostorija pred Novu godinu. U tome su nam pomogla djeca predškolskog uzrasta iz vrtića Radost koja su ukrasila svoj Dječiji kutak. Crteže Djeda Mraza, Sneška Bjelića, Novogodišnje jelke koje im je na velikim panoima nacrtao Nikola Todorović, učenik I razreda Srednje pomorske škole bojali su: Igor, Luka, Đorđe, Ivan, Elena,Dora, Srđana, Damjan, Željko, Filip, Veljko, Stevan, Mihajlo, Taj, Ivan Andrej, Nađa, Andrea, Vedrana, Aleksandra, Đorđe, Pavla, Staša, Kristina, Dejana, Ela, Anđela, Đuro uz podršku vaspitačica Sandre Pasković i Sandre Vračar. Kulturni centar Nikola Đurković obezbijedio je sredstva za prigodne poklone za ovu radionicu, a prijatno prijepodne sa malim drugarima provele su bibliotekarke Jasmina Bajo i Jelena Vukasović koje su osmislile ovo druženje.

• Image00009
  • Image00010