U četvrtak 10. maja  u čitaonici Gradske biblioteke u Kotoru, održana je radionica za djecu predškolskog uzrasta i nižih razreda osnovne škole. Tema je bila Napravite bebu dinosaurusa. Naši mali drugari su tada naučili kada i gdje su živjeli dinosaursi, čime su se hranili, zašto danas ne postoje, ali su i pokazali kreativnost i domišljatost dok su pravili bebu dinosaurusa od papira. Naredna radionica je planirana za kraj maja, kada ćemo praviti od papirastegosaura i tiranosaura, i  naučiti neke pojedinosti o njima. Radionicu je vodila bibliotekarka Jelena Vukasović.

• DSCF5739
  • DSCF5740