20170317 100333

Predškolci Dječijeg vrtića Radost iz Dobrote sa svojim vaspitačicama Andrejom Krivokapić i Vesnom Đorđević posjetili su u petak, 17. marta 2017. godine Gradsku biblioteku i čitaonicu Kotor. Posjeta je osmišljena sa ciljem da se djeca upoznaju sa radom biblioteke i njenom djelatnošću, ali i da im se ukaže na važnost čitanja, pisanja i likovnog izražavanja. Čitanje pjesme Duška Radovića, Stiže proljeće biće gužve, bilo je uvod u razgovor o ovom godišnjem dobu, njegovim ljepotama, a zatim su djeca crtežima prikazali svoje viđenje proljeća.

Druženje je završeno uz pjesme o proljeću koje su predškolci otpjevali sa svojim vaspitačicama.