Poster djeca resize

JU Kulturni centar „Nikola Đurković“ Kotor u saradnji sa Ambasadom Meksika u Beogradu organizuje izložbu NAŠA PRAVA NA NAŠIM RIJEČIMA, kao projekat kulturne saradnje Meksiko – Crna Gora, u četvrtak, 6. maja u 12h u Staklenoj galeriji kulturnog centra. Izložbu čini 30 radova na kojima je prikazan po jedan član Univerzalne deklaracije o ljudskim pravima, slikom i narativno, na crnogorskom jeziku.

JU Kulturni centar Nikola Đurković Kotor je svojim programskim aktivnostima, u saradnji sa svojim partnerima, usmjeren na kulturni dijalog među djecom, očuvanje dječijih prava i afirmaciju dječije kulture.